Čas na serveru 07:22:30

Richard Wiesner
Portrét dívky

Id: 180001

Portrét dívky

  •  / Portrét dívky / Richard Wiesner

olej/plátno/překližka, rozměr 61 x 51 cm, signováno a datováno vpravo nahoře, poškozený rám, na několika místech poškozena malba

zobrazeno: 1215x

Vyvolávací cena:

33 500

Příhozy: 51