Čas na serveru 00:20:03

Richard Wiesner
Před stavením

Id: 353504

Před stavením

  •  / Před stavením / Richard Wiesner

olej/dřevěná deska, rozměr 19,5 x 24,5 cm, značeno vpravo dole, datováno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 2496x

Vyvolávací cena:

8 000