Čas na serveru 20:10:51

Richard Wiesner
V parku

Id: 242901

V parku

  •  / V parku / Richard Wiesner
  •  / V parku / Richard Wiesner
  •  / V parku / Richard Wiesner

olej/překližka, rozměr 17 x 40 cm, značeno vpravo dole s datací, popsáno na zadní straně, původní lehce poškozený rám

zobrazeno: 1279x

Vyvolávací cena:
4 800

6 000