Čas na serveru 14:43:29

Richard Wiesner
Zamyšlená

Id: 86021

Zamyšlená

  •  / Zamyšlená / Richard Wiesner

olej/plátno/sololit, rozměr 100 x 80 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 65, obraz krakelován, původní rámování, PO

zobrazeno: 2346x

Vyvolávací cena:
8 000

120 000

Příhozy: 78