Čas na serveru 10:37:59

Richard Wiesner
Zátiší

Id: 170114

Zátiší

  •  / Zátiší / Richard Wiesner
  •  / Zátiší / Richard Wiesner
  •  / Zátiší / Richard Wiesner
  •  / Zátiší / Richard Wiesner

olej/sololit, rozměr 46 x 38 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1635x

Vyvolávací cena:

34 000