Čas na serveru 17:25:37

Richard Wiesner
Zelený stůl

Id: 160603

Zelený stůl

  •  / Zelený stůl / Richard Wiesner

olej/tempera/plátno, rozměr 60 x 73 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, poškozené rámování

zobrazeno: 1845x

Vyvolávací cena:

64 000

Příhozy: 49