Čas na serveru 07:24:18

Riko(Emerich) Mikeska
Muzikanti

Id: 72602

Muzikanti

  •  / Muzikanti / Riko(Emerich) Mikeska

olej/karton, rozměr 40 x 57,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno, lehce prohnutá lepenka, zničený rám

zobrazeno: 2200x

Vyvolávací cena:

14 000