Čas na serveru 21:17:20

Riko(Emerich) Mikeska
Na lodi

Id: 244620

Na lodi

  •  / Na lodi / Riko(Emerich) Mikeska

olej/plátno, rozměr 46 x 62 cm, značeno vlevo nahoře s datací, oděrky na dekorativní adjustaci,po

zobrazeno: 743x

Vyvolávací cena:
3 600

10 000