Čas na serveru 04:52:31

Rober Hermann Sterl
Chaloupka pod strání

Id: 54002

Chaloupka pod strání

  •  / Chaloupka pod strání / Rober Hermann Sterl

olej/karton, rozměr 19 x 29 cm, signováno vpravo dole monogramem, datováno 18. 9. 22, obraz v původním stavu, drobně poškozený rám

zobrazeno: 1471x

Vyvolávací cena:

11 000