Čas na serveru 09:53:46

Robert F. Wacík (Vacík)
U řeky

Id: 1752

U řeky

  •  / U řeky / Robert F. Wacík (Vacík)

olej/plátno/karton, rozměr 40 x 40 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2989x

Vyvolávací cena:
1 100

8 501