Čas na serveru 02:58:44

Robert Hliněnský
Pod červeným kopcem

Id: 82203

Pod červeným kopcem

  •  / Pod červeným kopcem / Robert Hliněnský

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 13 x 27 cm, signováno vpravo dole, datováno 56, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1129x

Vyvolávací cena:
800

800

11.7.2017, 19:57:00

17.6.2017 22:59 800 Kč