Čas na serveru 20:30:46

Robert Hliněnský
Smutek

Id: 193640

Smutek

  •  / Smutek / Robert Hliněnský
  •  / Smutek / Robert Hliněnský
  •  / Smutek / Robert Hliněnský
  •  / Smutek / Robert Hliněnský

olej/sololit, rozměr 35,5 x 27,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, lehce poškozený rám, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 2354x

Vyvolávací cena:
1 200