Čas na serveru 21:22:07

Robert Holzer
Stromy u řeky

Id: 151003

Stromy u řeky

  •  / Stromy u řeky / Robert Holzer

olej/plátno, rozměr 29,5 x 19,5 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1798x

Vyvolávací cena:

3 200