Čas na serveru 15:02:33

Robert Holzer
U koní

Id: 172605

U koní

  •  / U koní / Robert Holzer
  •  / U koní / Robert Holzer
  •  / U koní / Robert Holzer
  •  / U koní / Robert Holzer

olej/deska, rozměr 13 x 18,5 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, lokální poškození malby

zobrazeno: 806x

Vyvolávací cena:

4 600