Čas na serveru 22:47:25

Robert Jiran
Akt

Id: 406001

Akt

  •  / Akt / Robert Jiran
  •  / Akt / Robert Jiran
  •  / Akt / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně opatřeno autorským razítkem

zobrazeno: 6494x

Vyvolávací cena:

22 000

Účastníci: 18

Příhozy: 54