Čas na serveru 10:58:37

Robert Jiran
Akt

Id: 429703

Akt

  •  / Akt / Robert Jiran
  •  / Akt / Robert Jiran
  •  / Akt / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 60 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 1190x

Vyvolávací cena:

13 500