Čas na serveru 05:36:34

Robert Jiran
Akt s pohárem

Id: 286102

Akt s pohárem

  •  / Akt s pohárem / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 16793x

Vyvolávací cena:

71 000

Účastníci: 23

Příhozy: 91