Čas na serveru 07:46:45

Robert Jiran
Black and White

Id: 264905

Black and White

  •  / Black and White / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50, značeno vlevo dole a na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 1290x

Vyvolávací cena:

40 500

Příhozy: 54