Čas na serveru 06:37:08

Robert Jiran
Černé perly

Id: 307601

Černé perly

  •  / Černé perly / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, nerámová

zobrazeno: 2239x

Vyvolávací cena:

28 500

Účastníci: 18

Příhozy: 52