Čas na serveru 19:14:21

Robert Jiran
Čtenářka

Id: 223501

Čtenářka

  •  / Čtenářka / Robert Jiran
  •  / Čtenářka / Robert Jiran
  •  / Čtenářka / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno s autorským razítkem na zadní straně, nerámováno

zobrazeno: 5527x

Vyvolávací cena:

26 500

Příhozy: 52