Čas na serveru 11:08:02

Robert Jiran
Dívka a kůň

Id: 308701

Dívka a kůň

  •  / Dívka a kůň / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, nerámováno

zobrazeno: 3117x

Vyvolávací cena:

48 100

Účastníci: 24

Příhozy: 78