Čas na serveru 06:02:07

Robert Jiran
Dívka a námořník

Id: 296104

Dívka a námořník

  •  / Dívka a námořník / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole a na zadní straně včetně autorského razítka, rámováno

zobrazeno: 10837x

Vyvolávací cena:

72 000

Příhozy: 69