Čas na serveru 14:29:01

Robert Jiran
Dívka a parník

Id: 331501

Dívka a parník

  •  / Dívka a parník / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole a na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

zobrazeno: 1639x

Vyvolávací cena:

58 000

Příhozy: 76