Čas na serveru 05:56:38

Robert Jiran
Dívka a zrcadlo

Id: 230902

Dívka a zrcadlo

  •  / Dívka a zrcadlo / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

zobrazeno: 2874x

Vyvolávací cena:

30 000

Příhozy: 68