Čas na serveru 01:03:39

Robert Jiran
Dívka s amforou

Id: 276104

Dívka s amforou

  •  / Dívka s amforou / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50, značeno vpravo dole a na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 1434x

Vyvolávací cena:

47 000

Příhozy: 82