Čas na serveru 22:36:01

Robert Jiran
Dívka s balonem

Id: 329203

Dívka s balonem

  •  / Dívka s balonem / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 1710x

Vyvolávací cena:

67 000

2021,11-1,15,19,52,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu