Čas na serveru 12:07:46

Robert Jiran
Dívka s balonem

Id: 329203

Dívka s balonem

  •  / Dívka s balonem / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 5363x

Vyvolávací cena:

90 100

Příhozy: 53