Čas na serveru 02:29:04

Robert Jiran
Dívka s kočkami

Id: 373801

Dívka s kočkami

  •  / Dívka s kočkami / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně včetně autorova razítka, nerámováno

zobrazeno: 1189x

Vyvolávací cena:

35 000