Čas na serveru 11:39:23

Robert Jiran
Dívka s kočkou

Id: 223502

Dívka s kočkou

  •  / Dívka s kočkou / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vlevo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

zobrazeno: 3265x

Vyvolávací cena:

43 871