Čas na serveru 10:12:20

Robert Jiran
Dívka s loutnou

Id: 354403

Dívka s loutnou

  •  / Dívka s loutnou / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vpravo dole, autorské razítko a značení též na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 1158x

Vyvolávací cena:

50 600

Příhozy: 61