Čas na serveru 06:25:10

Robert Jiran
Dívka s náhrdelníkem

Id: 262403

Dívka s náhrdelníkem

  •  / Dívka s náhrdelníkem / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 2138x

Vyvolávací cena:

36 000

Příhozy: 48