Čas na serveru 19:49:34

Robert Jiran
Dívka s perlami

Id: 321903

Dívka s perlami

  •  / Dívka s perlami / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 80 x 60 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko i signatura, nerámováno

zobrazeno: 4172x

Vyvolávací cena:

27 169