Čas na serveru 05:42:31

Robert Jiran
Dívka s perlou

Id: 262404

Dívka s perlou

  •  / Dívka s perlou / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 9273x

Vyvolávací cena:

40 000

Příhozy: 65