Čas na serveru 08:21:47

Robert Jiran
Dívka s perlou

Id: 331502

Dívka s perlou

  •  / Dívka s perlou / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole a na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

zobrazeno: 1571x

Vyvolávací cena:

43 000

Příhozy: 54