Čas na serveru 06:53:13

Robert Jiran
Dívka s pohárem

Id: 304401

Dívka s pohárem

  •  / Dívka s pohárem / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 3144x

Vyvolávací cena:

43 230

Účastníci: 18

Příhozy: 80