Čas na serveru 07:49:45

Robert Jiran
Dívka u majáku

Id: 270013

Dívka u majáku

  •  / Dívka u majáku / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, neznačeno, na zadní straně autorsky značeno včetně razítka, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 24766x

Vyvolávací cena:

100 005

Příhozy: 128