Čas na serveru 23:33:56

Robert Jiran
Dívka v bílém

Id: 293701

Dívka v bílém

  •  / Dívka v bílém / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 12397x

Vyvolávací cena:

104 500

Příhozy: 89