Čas na serveru 02:37:09

Robert Jiran
Dívka v červeném

Id: 358704

Dívka v červeném

  •  / Dívka v červeném / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, na zadní straně autorské razítko, nerámováno

zobrazeno: 1474x

Vyvolávací cena:

32 000

Příhozy: 59