Čas na serveru 06:04:45

Robert Jiran
Dívka v kruhu

Id: 303805

Dívka v kruhu

  •  / Dívka v kruhu / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 X 50 cm, značeno vlevo dole, dále na zadní straně včetně autorova razítka, nerámováno

zobrazeno: 20062x

Vyvolávací cena:

66 444

Příhozy: 90