Čas na serveru 08:35:17

Robert Jiran
Dívka v kruhu

Id: 327601

Dívka v kruhu

  •  / Dívka v kruhu / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 100 x 100 cm, značeno vpravo dole, dále na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

zobrazeno: 6790x

Vyvolávací cena:

105 000

Účastníci: 19

Příhozy: 103