Čas na serveru 08:14:52

Robert Jiran
Dívky a závoj

Id: 329204

Dívky a závoj

  •  / Dívky a závoj / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko

zobrazeno: 2890x

Vyvolávací cena:

41 000

Účastníci: 22

Příhozy: 50