Čas na serveru 05:28:11

Robert Jiran
Dívky s bílými závoji

Id: 297502

Dívky s bílými závoji

  •  / Dívky s bílými závoji / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vpravo dole a na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

zobrazeno: 29752x

Vyvolávací cena:

110 000

Příhozy: 94