Čas na serveru 07:05:02

Robert Jiran
Dostaveníčko

Id: 251402

Dostaveníčko

  •  / Dostaveníčko / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

zobrazeno: 14752x

Vyvolávací cena:

33 500

Příhozy: 64