Čas na serveru 10:51:33

Robert Jiran
Dvě barvy

Id: 363804

Dvě barvy

  •  / Dvě barvy / Robert Jiran
  •  / Dvě barvy / Robert Jiran
  •  / Dvě barvy / Robert Jiran
  •  / Dvě barvy / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko s podpisem, rámováno

zobrazeno: 8867x

Vyvolávací cena:

22 000

2022,07-1,18,19,55,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu