Čas na serveru 12:51:58

Robert Jiran
Dvě barvy

Id: 363804

Dvě barvy

  •  / Dvě barvy / Robert Jiran
  •  / Dvě barvy / Robert Jiran
  •  / Dvě barvy / Robert Jiran
  •  / Dvě barvy / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko s podpisem, rámováno

zobrazeno: 10449x

Vyvolávací cena:

31 000

Příhozy: 51