Čas na serveru 19:54:48

Robert Jiran
Dvě dívky

Id: 338202

Dvě dívky

  •  / Dvě dívky / Robert Jiran
  •  / Dvě dívky / Robert Jiran
  •  / Dvě dívky / Robert Jiran
  •  / Dvě dívky / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko a signatura, nerámováno

zobrazeno: 502x

Vyvolávací cena:

21 000

2022,02-1,21,19,49,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 19