Čas na serveru 10:43:13

Robert Jiran
Dvojakt

Id: 429701

Dvojakt

  •  / Dvojakt / Robert Jiran
  •  / Dvojakt / Robert Jiran
  •  / Dvojakt / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno ve spodní části, na zadní straně autorské razítko, nerámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 2357x

Vyvolávací cena:

25 000