Čas na serveru 23:07:40

Robert Jiran
Hra barev

Id: 306601

Hra barev

  •  / Hra barev / Robert Jiran
  •  / Hra barev / Robert Jiran
  •  / Hra barev / Robert Jiran
  •  / Hra barev / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr (větší) 80 x 60 cm, značeno vpravo dole, nerámováno

zobrazeno: 15314x

Vyvolávací cena:

89 000

Účastníci: 20

Příhozy: 94