Čas na serveru 00:53:45

Robert Jiran
Kontrasty

Id: 322901

Kontrasty

  •  / Kontrasty / Robert Jiran
  •  / Kontrasty / Robert Jiran
  •  / Kontrasty / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko i podpis, nerámováno

zobrazeno: 8388x

Vyvolávací cena:

64 000

Účastníci: 19

Příhozy: 74