Čas na serveru 17:04:09

Robert Jiran
Ležící akt

Id: 419801

Ležící akt

  •  / Ležící akt / Robert Jiran
  •  / Ležící akt / Robert Jiran
  •  / Ležící akt / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, nerámováno, na zadní straně autorské razítko, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 2475x

Vyvolávací cena:

21 000