Čas na serveru 04:58:36

Robert Jiran
Na plese

Id: 247106

Na plese

  •  / Na plese / Robert Jiran
  •  / Na plese / Robert Jiran
  •  / Na plese / Robert Jiran
  •  / Na plese / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, značeno i na zadní straně s autorským razítkem, nerámováno

zobrazeno: 4759x

Vyvolávací cena:

21 000

Příhozy: 54