Čas na serveru 16:53:44

Robert Jiran
Na plovárně

Id: 308703

Na plovárně

  •  / Na plovárně / Robert Jiran

olej/plátno, rozměr 50 x 70 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně autorské razítko, nerámováno

zobrazeno: 6469x

Vyvolávací cena:

72 000

Účastníci: 20

Příhozy: 69